Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cdsalon15756/data/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Салон краси Теремки SONCE

Салон краси Теремки SONCE – це кращий вибір для вас і вашої родини. Тут поєднуються професіоналізм та нові ідеї, унікальність атмосфери впевненості та очкування чогось нового і прекрасного. Перш за все ми думаємо про безпеку наших клієнтів, тому всі інструменти проходять відповідну їм дезінфекцію і стерилізацію. Наприклад манікюрний інструмент проходить потрійну ступінь дезінфекції. Це очищення, замочування і стерилізація в сухожаровій шафі в крафтпакетах, в них же інструмент і зберігається до приходу наших гостей, розривається безпосередньо перед процедурою. Всі співробітники глибоко впевнені що без чистоти НЕ буде ідеального результату .

Салон краси Теремки SONCE впевнено розвивається. Майстри неодноразово отримували нагороди.

Ми пропонуємо вам широкий спектр послуг як в перукарській сфері так і в манікюрній, а також косметологічну і масажну.

Перукарський зал дуже затишний і комфортний для гостей  і для майстрів. Наша лабораторія як джерело чарівних процедур. У стилістів завжди є при собі нові ідеї для вас , а також колосальний досвід у фарбуванні різної складності. Використовуємо ми найсучасніші техніки : балаяж, еіртачь, сомбре, омбре, камуфляж та ін.

Відвідуючи семмінари майстри вивчають останні тенденції у сфері краси. Також ми порадуємо вас великою палітрою гель лаків найкращих виробників . Адже покриття нігтів це так важливо для дівчат, а для нас цей процес важливий не менше.

Краса починається з дрібниць і наш бровіст і візажист підкреслять її, підберуть образ саме для вас і вашої події.

Масаж це одна з найдавніших процедур для відновлення тіла і душі. Ми пропонуємо класичний масаж, оздоровчий, загальний, антицелюлітний і SPA масаж, а також косметологію тіла .

Салон краси на теремках SONCE пропонує подарункові сертифікати на певну суму або на будь-яку процедуру, це кращий подарунок для рідних і близьких.

Ваша краса – наша улюблена робота !!!

Recent Posts
Напишіть нам