Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cdsalon15756/data/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Педикюр Теремки

 In Блог укр

Бути привабливою і чарівною хоче кожна жінка. Але для цього потрібно належну увагу приділяти не тільки гардеробу, а й догляду за обличчям, тілом, волоссям і, звичайно ж, нігтями. Але якщо манікюр представниці прекрасної статі роблять більш-менш регулярно, то про педикюр вони в більшості випадків згадують тільки з приходом літа, коли починається пора відкритого взуття. І тут вони припускаються великої помилки, так як піклуватися про гігієну ніг потрібно постійно, щоб уникнути таких проблем як мозолі, натоптиші, тріщини і грибок.

Робити педикюр Теремки потрібно хоча б раз в три-чотири тижні, і звичайно ж краще в салоні, так як в домашніх умовах складно досягнути ідеального результату. Існує декілька видів педикюру:

– класичний (мокрий спосіб) – ноги розпарюють в теплій воді, після чого за допомогою різних щіток і пемзи видаляють ороговілу шкіру і кусачками обрізають кутикулу;

– апаратний (сухий спосіб) – не вимагає попереднього розпарювання, на стопи наноситься спеціальний Ремувер, після чого огрубілу шкіру і кутикулу видаляють за допомогою фрез; тут також важливо, щоб майстер мав відповідні навички та досвід роботи з апаратом, так як в протилежному випадку можна травмувати нігтьову пластину і поверхню стопи.

– комбінований – поєднує в собі два вищезазначених способи: ноги занурюють в теплу воду, кутикулу видаляють щипцями, а стопи вже шліфуються апаратом;

– SPA-педикюр – це вже не просто гігієнічна процедура, це релаксація для всього організму, відновлення і лікування ніжок. СПА включає в себе використання різних натуральних компонентів (сироваток, водоростей, лікувальних грязей, рослинних екстрактів), масаж і парафінотерапію.

Щоб придати нігтикам бездоганності і надовго зберегти доглянутий вигляд, рекомендуємо після процедури педикюру на Теремках покрити їх гель-лаком.

Педикюр Теремки в нашому салоні краси Sonce – це безпечна, комфортна і розслабляюча процедура, яка допоможе зробити Ваші ніжки здоровими і привабливими.

Recent Posts
Напишіть нам