Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cdsalon15756/data/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Шугарінг Київ Голосіївський район

 In Блог укр

До початку пляжного сезону всі дівчата готуються заздалегідь: переглядають свій раціон з метою скинути пару зайвих кілограм, записуються в тренажерний зал або на фітнес, і звичайно ж, позбавляються від небажаної рослинності на тілі. Кожен вибирає для себе найбільш прийнятний метод: звичайне гоління, депіляція кремом, воскова або цукрова депіляція, епіляція лазером. Останній метод звичайно ж один з найбільш ефективних, але досить дорогий. Необхідно пройти курс з 5-10 процедур (залежно від ділянки тіла), і в подальшому кожні півроку-рік проводити повторні сеанси для підтримки досягнутого результату. Оскільки такі витрати по кишені не всім, багато хто вибирає не менш ефективний, але досить бюджетний метод – шугарінг Київ Голосіївський район.

Шугарінг – це процедура видалення волосся на тілі за допомогою цукрової пасти. Після неї вони починають рости приблизно через 3-4 тижні, залежно від фізіологічних особливостей людини. Оптимальна довжина волосся для цукрової епіляції – 5 мл.

Якщо говорити про плюси шугарінга, то це вартість, тривалий ефект і відсутність врослого волосся (як наприклад, після воскової депіляції). До мінусів можна віднести болючість процедури. Але це можна поправити. Якщо у Вас низький больовий поріг, Вам запропонують місцеве знеболення (кремоподібні анестетики). До того ж, складно подолати біль тільки  перших декілька процедур. Далі волоски стають більш тонкими, м’якими і видаляються з більшою легкістю.
Шугарінг – процедура нескладна і не вимагає дорогих матеріалів і устаткування, тому багато хто замислюється, а чи не зробити її самостійно. Звичайно ж, Ви можете це зробити, але чи буде результат настільки ефективним, як після рук досвідченого майстра? Адже для цього теж потрібно мати відповідні навички, потрібно вміти правильно розрахувати температуру цукрової пасти, щоб не обпекти шкіру. До того ж, якщо мова йде про глибоке бікіні, то тут вже власними силами просто не впоратися. Краще довірити шугарінг в Києві в Голосіївському районі досвідченому фахівцю, тим більше, що вартість даної процедури в салонах досить демократична.

Наш салон краси Sonce пропонує послугу шугаринга в Голосіївському районі Києва за привабливою ціною. Наші майстри зроблять Вашу шкіру гладкою максимально безболісно.

Recent Posts
Напишіть нам