Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/chc61e8075/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Ідеальні брови: вибір форми та відтінку

 In Блог укр

Ідеальні брови – мрія кожної жінки. Але на жаль, власними силами не завжди виходить зробити їх такими. Досить часто дівчата намагаються копіювати відомих особистостей або бездумно слідують модним тенденціям, забувши про те, що при моделюванні брівок потрібно враховувати форму обличчя і його риси.

Круглолицим дівчатам найбільше йдуть брови з високим зламом і тонким закінченням, для власниць квадратного обличч вдалим варіантом стане закруглена форма з високо піднятою дугою. Власницям найбільш бажаної форми лиця – овальної, краще зупиниться на горизонтальних брівках, без яскраво вираженого згину. Якщо обличчя за формою нагадує сердечко, то необхідно зробити підняті брови з плавним зламом, але ні в якому разі не прямі.

Після того як Ви знайшли ідеальну для себе форму, важливо її не втратити. Для цього необхідно регулярно вищипувати відрослі волоски, самостійно, або вдавшись до послуг brow-майстрів.

Досвідчений бровіст нашого салону краси допоможе Вам знайти ідеальні брови, як за формою, так і за кольором. Для цього застосовуються спеціальні фарби або хна. При підборі кольору брівок майстер відштовхується від кольору волосся клієнтки (якщо бути точніше, то від кольору коренів) і їх відтінку (теплий або холодний).

Відтінок брів у блондинок повинен бути на один або кілька тонів темніше кольору волосся (безпрограшний варіант – холодний беж), у брюнеток і шатенок повинен збігатися з кольором волосся, або ж бути на тон світліше. Рудоволосі дівчата вже самі по собі яскраві, і робити акцент на бровах їм ні в якому разі не можна. Відповідний відтінок – світло-або золотисто-коричневий, мідний.

Надати брівкам бажаного кольору можна не тільки фарбою, а й за допомогою олівця або тіней. Олівець відмінно заповнить прогалини, а тіні додадуть об’єму. Якщо використовується олівець, то послідовність дій така: волоски необхідно зачесати щіточкою нагору, і підвести нижню межу, потім зачесати вниз і промальовувати верхню межу. Далі замалювати штрихами відсутні волоски, і розтушувати спеціальним кісточкою. Під нижню межу нанести хайлайтер і розтушувати. Розчесати бровки і зафіксувати їх за допомогою спеціального гелю. Щоб брови виглядала максимально природно їх початок не повинен мати чітких меж.

Приходьте в наш салон краси Sonce за ідеальними бровами і не тільки. У нас Ви можете зробити також макіяж для особливого випадку, стильну стрижку, модне фарбування, професійний манікюр і педикюр, чистку обличчя і розслабляючий масаж.

Чекаємо Вас в нашому затишному закладі за адресою вулиця Михайла Ломоносова 73-а!

Recent Posts
Напишіть нам