Косметолог Голосіївський район

Кожна дівчина мріє про ідеальну шкірі, але на жаль, не всім така дана від природи. Більшість представниць прекрасної статі на протязі життя зіштовхується з різними шкірними проблемами: лущення, висипання, акне, нерівний тон, втрата пружності, вікові зміни та інші. У когось занадто суха шкіра, у когось навпаки – жирна. Багато хто намагається вирішувати виниклі проблеми самостійно, за допомогою народної медицини або розрекламованих в мережі препаратів. Але в більшості випадків, це не тільки не приносить ніякого результату, але ще і погіршує ситуацію.

Впоратися з різними шкірними проблемами без шкоди для здоров’я, а також запобігти процесам старіння допоможе професійний косметолог Голосіївський район, який працює в нашому салоні краси Sonce. Завдяки своїй майстерності, професійним косметичним засобам і обладнанню, досягаються найбільш вражаючі результати. Шкіра стає гладкою, набуває рівного тону, розгладжуються дрібні зморшки, зникають чорні точки – і це далеко не весь список позитивних змін, які Ви відчуєте після візиту до косметолога в Голосіївському районі.

При первинному огляді майстер визначить тип і стан вашої шкіри, перевірить, чи немає протипоказань для проведення тієї чи іншої процедури, а також допоможе підібрати відповідні засоби по догляду.

Однією з найбільш популярних косметологічних процедур є чистка обличчя, в результаті якої очищаються пори, відлущується ороговілий шар, вирівнюється рельєф, поліпшується циркуляція крові, виводяться шлаки і токсини.

У нашому салоні краси доступна також така послуга, як хіропластичний масаж обличчя – сучасна методика в косметології, яка з’явилася відносно недавно. Суть процедури полягає в механічному впливі на різні точки обличчя (погладжування, розтирання, розминання і т.д.). Хіропластика допомагає впорається з такими проблемами, як темні кола під очима, набряклість, в’ялість шкіри, дрібні зморшки. Звичайно ж, цього всього не досягти після однієї процедури, необхідно пройти курс. Кількість процедур, їх тривалість і інтервал між ними визначить наш досвідчений фахівець.

Регулярне відвідування косметолога в Голосіївському районі дозволить забути про проблеми шкіри і допоможе надовго зберегти Вашу молодість.

Recent Posts