Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cdsalon15756/data/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Манікюр Васильківська

 In Блог укр

Кожна жінка, яка хоче бути привабливою, не упускає ні найменших деталей при створенні свого неповторного образу. Це відноситься і до манікюру. Він може сказати про жінку набагато більше, ніж вона сама б того хотіла. І яке б запаморочливе вбрання Ви не зодягли, якщо руки не будуть бездоганні, Ви не справите бажаного враження. Тому важливо приділяти догляду за ними належну увагу.

Манікюр на Васильківській – це в першу чергу гігієнічна процедура, в ході якої надається бажана форма вільному краю нігтя, видаляється кутикула і обробляється шкіра навколо пальців. Він може бути виконаний за класичною технологією (кутикула розмочується і обрізається кусачками або ножицями), апаратом, європейським способом (без застосування ріжучих інструментів, кутикула відсувається пушером або апельсиновою паличкою) або комбінованим (використовуються і апарат і кусачки).

Для більшості жінок невід’ємною частиною манікюру є також гель-лакове покриття. Воно надає природному нігтю міцності і захищає від механічних пошкоджень. Гель-лак тримається на нігтях до 3-4 тижнів, при цьому практично не втрачає початкового блиску. Завдяки різноманіттю відтінків, можна виконати будь-який дизайн.

Манікюр Васильківська в салоні краси Sonce виконують досвідчені кваліфіковані майстри, які цілком і повністю віддають себе роботі. Враховуючи побажання  клієнта та останні модні тенденції, вони знаходять оптимальні варіанти для створення неповторного результату.

Доповнити процедуру манікюру на Васильківській можна педикюром або парафінотерапією. Остання проводиться як для рук, так і для ніг, робить шкіру ніжною та оксамитовою.

У роботі майстри використовують тільки стерильні інструменти, тому Ви можете сміливо довірити їм свою красу і здоров’я.

Recent Posts
Напишіть нам