Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/chc61e8075/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Масаж Теремки

 In Блог укр

Стреси – досить часте явище в сучасному житті, не кажучи вже про те, що кожна працююча людина під кінець робочого дня відчуває втому, фізичну або моральну. Все це негативно позначається на здоров’ї, і досить часто стає причиною серйозних захворювань. Щоб цього не допустити, потрібно давати своїм суглобам і м’язам відпочити, і краще, що Ви можете для цього зробити – відвідати хорошого масажиста.

Якщо Ви шукаєте досвідченого фахівця з масажу в районі Теремків, звертайтеся в наш салон краси Sonce, який знаходиться на вул. Михайла Ломоносова 73а. У нашому затишному закладі працює команда професіоналів і надається широкий перелік послуг: перукарські, нігтьові, косметологічні, а також візаж та масаж.

Вам можуть зробити в нашому салоні краси на Теремках масаж спини або загальний масаж – популярну процедуру, яка не тільки допомагає розслабитися, але і є профілактикою багатьох недуг. Після рук досвідченого фахівця Ви позбудетеся від болю в спині та шийному відділі, приведете м’язи в тонус, відчуєте прилив бадьорості та енергії, і таким чином підвищите свою працездатність.

В ході даної процедури обробляються практично всі зони тіла: спина, живіт, руки, ноги, грудний відділ. В середньому це займає близько години часу, але точну тривалість сеансу визначить масажист, виходячи з Вашого стану здоров’я, маси тіла та інших особливостей.

Для досягнення максимального ефекту необхідно пройти не одну-дві процедури, а курс, тривалість якого також залежить від індивідуальних особливостей, і визначається масажистом. Але в середньому це близько десяти сеансів.

Але незважаючи на те, що масаж на Теремках дуже благотворно впливає на самопочуття і здоров’я в цілому, все ж є для його проведення і деякі протипоказання. Це підвищена температура тіла, гострі запальні процеси в організмі, гнійні процеси, захворювання шкіри, злоякісні пухлини, серцево-судинна і ниркова недостатність.

Масаж на Теремках – процедура не з легких і дуже відповідальна, тому виконувати її повинен тільки фахівець з медичною освітою, який закінчив відповідні курси.

У салоні краси Sonce Ви зможете не тільки поліпшити свій фізичний і емоційний стан, але й фігуру, завдяки STYX обгортанню. Дана процедура – ефективне рішення в боротьбі з “апельсиновою кіркою”, в ході якої, до того ж, можна позбутися декількох зайвих сантиметрів.

Recent Posts
Напишіть нам