Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/chc61e8075/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Масаж в Голосієво

 In Блог укр

Масаж – це процедура яка з’явилася дуже і дуже давно, ще на ранніх етапах розвитку народної медицини, і застосовувалася для лікування різних недуг. Спочатку, це були чисто інстинктивні рухи (погладжування, розтирання, розминання), зосереджені в тій області, де був відчутний біль. Згодом люди стали помічати, що різні рухи по різному впливають на організм, і їх стали систематизувати. Почали з’являтися різні види і техніки масажу, і на сьогоднішній день дана процедура користується великою популярністю. Вона дозволяє не тільки відновиться фізично, а й покращує психоемоційний стан. До того ж, є профілактикою багатьох захворювань.

Масаж в Голосієво може бути класичним, лікувальним, розслаблюючим, може проводиться для всього тіла або для окремих його ділянок, може виконуватися руками або за допомогою апарату (наприклад, вібро- або пневмомасаж). Для посилення ефекту можуть застосовуватися масажні та ароматичні масла, лікарські мазі, креми та інші препарати.

У нашому салоні краси Sonce в районі Голосієво масаж проводить досвідчений дипломований фахівець, який добре знайомий з анатомією людського тіла, і знає, які рухи застосувати і на які ділянки необхідно впливати в тій чи іншій ситуації. Він також визначить кількість сеансів, які необхідно відвідати для досягнення помітного ефекту.

Загальний масаж спини – одна з популярних процедур нашого салону, яка допомагає зняти стрес і напруження, позбавиться від головних болів та відновиться після травм, покращує кровообіг, допомагає вивести шлаки і токсини. Поліпшується самопочуття в цілому, людина відчуває себе відпочилою і повною сил.

Масажист нашого салону може також підкорегувати Ваше тіло за допомогою медового або STYX обгортання.

Для проведення масажу в районі Голосієво є не тільки показання, але й деякі протипоказання: застуда, грип, злоякісні пухлини, кровотечі, менструація, захворювання крові, вагітність, хвороби шкіри, туберкульоз, варикоз та інші. Якщо нічого з перерахованого Вас не турбує, можете сміливо записуватися на процедуру. Гарний настрій та прекрасне самопочуття Вам гарантовані!

Recent Posts
Напишіть нам