Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/chc61e8075/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Модне фарбування волосся

 In Блог укр

Коли чоловік або жінка вирішує змінити свій імідж, перша людина, до якої вони звертаються – перукар. Стильна стрижка і модне фарбування волосся, що гармонійно поєднуються зі стилем одягу, найкращим чином передадуть Ваш настрій, висловлять внутрішній світ і додадуть впевненості в собі. Залишилося тільки дізнатися, які кольори і відтінки волосся будуть в тренді в наступному році.

Отже, модне фарбування волосся в 2019 – це гра кольору, яка повинна підкреслювати природну красу волосся, гармоніювати з кольором очей і відтінком шкіри. Залежно від обраної техніки, можна отримати різний колірний ефект – від яскравих і екстравагантних кольорів, до спокійних і природних відтінків. Головне, щоб з волоссям працював професіонал, оскільки колористика – це ціле мистецтво, і вимагає від майстра досвіду і знань.

Омбре і сомбре. Це схожі між собою техніки фарбування, які мають на увазі перехід від одного відтінку до іншого. Різниця в тому, що омбре – це різкий перехід від темних коренів до світлих кінчиків, і більш ефектно виглядає на довгому і середньої довжини волоссі. Сомбре ж – це висвітлення окремих пасм, де перехід кольорів практично непомітний.

Балаяж. Це техніка, при якій окремі пасма забарвлюються в хаотичному порядку, створюючи при цьому ефект вигорілогона сонці волосся. Балаяж найкраще виглядає на багатошарових стрижках.

Шатун. Схожа техніка з популярним омбре і меліруванням. Підбирається один або кілька відтінків однієї колірної гами, і наносяться в хаотичному порядку на окремі пасма. Можна робити як по всій довжині, так і починаючи з середини, або ж тільки на кінчиках.

Ronze. Техніка створена спеціально для рудоволосих, і являє собою суміш каштанових і рудих тонів.

Платиновий блонд. Цей холодний відтінок є фаворитом багатьох блондинок. Зачіска виглядає стильно, дорого і підкреслює аристократичність образу.

Рожевий блонд. Це тренд 2018 року, який буде актуальний і в 2019. Дане фарбування надає образу ніжності і романтичності.

Якщо Ви для себе ще не вирішили, якому виду фарбування волосся віддати перевагу, приходьте до майстрів нашого салону краси Sonce. Вони підберуть для Вас оптимальну техніку, в залежності від вашого відтінку шкіри та індивідуальних побажань, а також допоможуть підібрати відповідні для Ваших волосся засоби по догляду.

Recent Posts
Напишіть нам