Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/chc61e8075/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Модні стрижки 2019 року

 In Блог укр

Кожна дівчина, незалежно від віку і соціального статусу, хоче бути красивою і неповторною. А при створенні стильного образу, важливу роль відіграє правильно підібрана стрижка. Вона є запорукою впевненості в собі, а іноді, і успішності. Тому, давайте розглянемо основні тенденції модних стрижок 2019 року.

Перш за все хочеться відзначити, що як завжди в тренді волосся, яке сяє здоров’ям та доглянутістю. Довжина в майбутньому сезоні особливого значення мати не буде. Це може бути як довге волосся, так і коротке, рівне або кучеряве.

Однією з стрижок на коротке волосся, яка тривалий час не виходить з моди, залишається каре. Ця зачіска відмінно підійде дівчатам, які активно займаються спортом і в яких завжди бране часу на себе. В моді буде як класичне каре, так і його різновиди: асиметрія, боб-каре, каре з прямим або рваним чубчиком. Ті, хто зроблять собі асиметричне каре, виграють в тому, що воно не вимагає особливого догляду при укладанні, навпаки, вітається хаотичність і скуйовдженість.

Боб-каре не має віку. Воно стоїть на чолі модних стрижок 2019 року. Боб-каре неможлива без чубчика і рівних чітких ліній, також подовжених пасм на обличчі і вистриженої потилиці. Чубчик роблять як прямий, так і рваний. За рахунок нього можна кардинально поміняти зовнішність дівчини, і в цілому весь образ.

Модною стрижкою на середню довжину буде каскад. Вона відмінно підійде дівчатам з тонкими і кучерявими локонами. Завдяки каскаду зачіска набуває об’єму і легкості.

Непоганим варіантом стрижки на середнє волосся залишається градуйоване каре. Це поєднання класичного каре і каскаду завоювало не одне покоління дівчат. Особливістю його є подовжені прядки волосся по типу драбинки і укорочена потилиця.

А що ж робити власницям довгого волосся, щоб залишатися привабливими і ефектними? Тут все набагато простіше. Можна сказати, що їм пощастило, адже той же каскад або асиметрія зроблять їх образ неперевершеним. У моді залишаються і пряме волосся, в поєднанні з густим чубчиком, головне, щоб вони виглядали здоровими. Низ зачіски може бути як рівний, так і трохи закруглений. Асиметрія тільки підкреслить вашу романтичність або ж неординарність. Однаково красиво виглядатиме вона і на кучерявому волоссі. Все залежить від майстерності вашого перукаря.

Якщо Ви хочете стати загадковою і неповторною, то зробіть собі таку зачіску, як шапочка з прямими пасмами. А захотілося трохи романтики, тоді стрижка сесон в ретро стилі ідеально підійде Вашому образу.

Окремо хочеться сказати про такий тренд, як виголені ділянки голови та рвані стрижки. У 2019 володарки таких модних стрижок матимуть величезний успіх. Але вони підходять не всім, швидше за все вони для екстремальних дівчат, готових до будь-яких експериментів зі своєю зовнішністю.

І пам’ятайте, дорогі дівчата і жінки, що нова зачіска завжди до хорошим змін у житті. Вона принесе Вам тільки позитив і гарний настрій!

Recent Posts
Напишіть нам