Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/cdsalon15756/data/www/salon-sonce.com.ua/wp-includes/post-template.php on line 293

Парафінотерапія Голосіївський район

 In Блог укр

Здоров’я і краса нероздільні. Ця істина відома кожному з нас з пелюшок. Жіноча краса визначається декількома факторами. Це доглянутість, вона має на увазі під собою зачіску (чисті, красиві, укладене волосся), чисте, світле обличчя і звичайно ж манікюр на доглянутих руках.
Зараз сезон сухих ручок, адже холод і авітаміноз це два недруга здорової шкіри. Але є вихід – парафінотерапія Голосіївський район, це те що потрібно тобі! Процедура з парафіном теплим і м’яким настільки приємна, що її не можна не порадити.
Починається все з нанесення скрабу. Масажними рухами на зволожені ручки наноситься і втирається професійний крем-скраб. Він знімає частинки Отшелушивающийся шкіри. Далі на молоду шкіру наноситься живильна маска для рук. І далі розчепіривши пальці опускаємо руки в ванночку три рази. Надягаємо поверх поліетиленові рукавички і теплі, спеціальні рукавиці. Відчуття блаженства додасть вам ще така ж процедура на ніжки, так можна заспокоїти самі вируючі емоції.
У салоні краси SONCE парафінотерапія Голосіївський район балує своїх гостей різними парафіном. Ми додаємо спеціальний коктейль масел в ванночку з розігрітим парафіном, що робить процедуру ще приємніше і корисніше.
Після того як рукавички будуть зняті потрібно змити маску і нанести крем.
І повірите ви захочете чіпати і гладити свої ручки, не зможете відірватися від них, а представники протилежної статі і поготів.
Не відмовте собі в задоволенні, зробіть теплу процедуру і ваші ручки будуть шовкові і молоді.
Якщо шукаєте парафінотерапія Голосіївський район, то загляньте до нас в салон, і ви не пошкодуєте, адже ми знаємо, що потрібно вам. Ми поєднуємо парафінотерапія з фарбуванням або стрижкою і так наші клієнти очікують в приємній процедурі.
Ваша краса – наша улюблена робота !!!

Recent Posts
Напишіть нам